Bebenette ( Bebeğiniz için doğru tercih : )
Bebenette ( Bebeğiniz için doğru tercih : )

DEĞİŞİM ve TESLİMAT

                                                                 TESLİMAT VE DEĞİŞİM

Sitemiz , Dm , Whatsap  üzerinden almış olduğunuz siparişlerde havale ve kredi kartı ile  ödemelerinde kargo ücreti 5 tl kapıda ödemelerde 10 tl kargo ücreti alınmaktadır.

Siparişiniz 24  saat içerisinde çıkışı yapılmaktadır. Kargolama sırasında üründe bir sorun ile karşılaşıldığında ürünü  tedarik süresi 3 iş günüdür. 

Mobil bölgelerde ,Bayram öncesi ve  Yoğunluğun fazla olduğu illerde (Sakarya , Kocaeli , İstanbul ) teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Değişimlerde kargo ücreti ‘MÜŞTERİMİZE’ AİTTİR. Kusurlu ürünler hariç.

Değişim kargolarını MNG Kargo ile 345061543 numaralı kod ile  yapılmaktadır. Bu kod aynı zamanda fatura arkasında da sizde mevcuttur. 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş , yıkanmamış ve  kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

Değişimlerde 10 tl geliş + 10 tl gidiş toplam 20 tldir. değişim bedelini havale yapabilir ya da ürün ile gönderebilirsiniz. 

Değişim anlaşmalı kargomuz MNG olup , başka firmalardan kargo kabul edilmemektedir.

Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim soy isim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur. 

İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. Değiştirmek istediğiniz ürünü 0551-2456010 numaralı whatsap hattımızdan bilgi verip talep ettiğiniz ürünleri belirtebilirsiniz. 

Değişimlerde istediğiniz ürünü seçebilir ya da hediye çeki alarak yıl sonuna kadar kullanabılırsınız. 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et